Structura

PHONETIK-WORKSHOPS

Kursy
fonetyczne
niemieckiego

Precyzja w porozumiewaniu się jest jednym z istotniejszych zagadnień w komunikowaniu się w języku obcym. Sprawdź warsztaty fonetyczne z
niemieckiego w Structurze.

Strona główna » PHONETIK-WORKSHOPS

Bo detale są ważne

Specyfikacja kursu fonetycznego

Kursy fonetyczne to doskonała opcja dla osób, które chcą poprawić swoją wymowę i zwiększyć swój komfort językowy podczas mówienia po niemiecku. Zajęcia są prowadzone w małych grupach lub indywidualnie, co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnik. Nasze kursy obejmują wiele różnorodnych ćwiczeń fonetycznych, które pomagają poprawić wymowę niemieckich dźwięków oraz intonację. W trakcie kursu nauczysz się także poprawnego akcentu, co pozwoli na swobodniejsze porozumiewanie się w języku niemieckim.

Kursy fonetyczne są skierowane do osób na różnych poziomach znajomości języka – od średniozaawansowanych, którzy chcą poprawić mniej złożone aspekty wymowy, po bardziej zaawansowanych, którzy chcą udoskonalić swoją technikę wymowy.

Zapisz się na nasz kurs fonetyczny i zwiększ swoje umiejętności językowe w niemieckim. Zapewniamy, że zajęcia będą przyjemne i skuteczne!

  • Doskonały sposób na doszlifowanie wymowy w języku niemieckim.
  • Kurs fonetyczny obejmuje 30 lekcji w semestrze. Każda lekcja trwa 45 minut, zajęcia odbywają się w blokach – raz w tygodniu 90 minut (2 lekcje).
  • Kursy fonetyczne są dostępne w naszej ofercie przez cały rok.

Gdziekolwiek jesteś

Możesz wybrać kurs stacjonarny w naszej szkole lub kurs online, który możesz realizować z dowolnego miejsca. Wystarczy komputer ze stabilnym dostępem do Internetu.

Popołudniowe pory

Nasze kursy konwersacyjne planowane są w godzinach popołudniowych w zależności od poziomu kursy, do którego chcesz dołączyć

Komfortowe grupy

Dbając o komfort nauki, staramy się by zajęcia odbywały się w małych grupach, które zapewniają współpracę. Maksymalna ilość uczestników nigdy nie przekracza 12 osób.

Sprawdź harmonogram i zapisz się na kurs

​Zajęcia na kursach w Structurze odbywają się 6 dni w tygodniu. ​W zależności od rodzaju kursu, dokonując zapisu, możesz zdecydować się na grupę poranną lub popołudniową.

Co wyróżnia kursy językowe w Structurze?

Doświadczona kadra lektorska

​Nasi nauczyciele to metodycy językowi z pasji i wykształcenia. Nawet najlepsi powinni się szkolić, dlatego nasi lektorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach Instytutu Goethego. Indywidualne podejście do każdego kursanta i wieloletnie doświadczenie dydaktyczne to atuty naszej kadry, które są często doceniane przez osoby uczęszczające na kursy konwersacyjne niemieckiego i inne zajęcia do naszej szkoły.

Usystematyzowana metoda

Programy realizowane w szkole językowej Structura odpowiadają poziomom kształcenia określonym przez GOETHE-INSTITUT. Dzięki tej spójności nasi kursanci są świetnie przygotowani do podejścia do egzaminów potwierdzających znajomość języka realizowanych w ramach standardów wyznaczonych przez Instytut.

Centrum Egzaminacyjne

Structura to jedyna szkoła językowa w regionie, która może się pochwalić statusem Centrum Egzaminacyjnego GOETHE-INSTITUT. Dzięki niemu możemy przeprowadzać egzaminy i wydawać certyfikaty Instytutu potwierdzające znajomość języka niemieckiego.