Structura

LEKCJE INDYWIDUALNE

Lekcje
indywidualne
niemieckiego

Zajęcia szyte na miarę, realizowane zgodnie z wymaganiami kursanta
​- również dla grup.
Strona główna » LEKCJE INDYWIDUALNE

Optymalne rozwiązanie

Specyfikacja kursu indywidualnego

Kursy indywidualne od początku do końca są szyte na miarę, a ich program jest ustalany wspólnie między lektorem a Kursantem.

Kursy indywidualne mogą być przygotowywane również dla grup (np. firm) mających określone potrzeby co do realizacji kursu.

Przed rozpoczęciem cyklu zajęć indywidualnych, lektor ustala z kursantem cel podjęcia nauki i zgodnie z nim przygotowuje odpowiedni zakres materiału do przerobienia.

  • Kursy indywidualne realizujemy na wszystkich poziomach zaawansowania, przez cały rok.
  • Każda lekcja trwa 45 minut, od Kursanta zależy ile lekcji chce realizować w pojedynczym bloku. Zwykle rekomendujemy jednorazowe spotkanie w bloku 90-minutowym (2 lekcje).

Gdziekolwiek jesteś

Możesz wybrać kurs stacjonarny w naszej szkole lub kurs online, który możesz realizować z dowolnego miejsca. Wystarczy komputer ze stabilnym dostępem do Internetu.

Dowolne pory lekcji

Preferowane dni i godziny kursu ustalasz na początku z naszym biurem, później możesz to już zrobić bezpośrednio z lektorem prowadzącym Twoje zajęcia.

Również dla grup

Kursy indywidualne są dobre również dla par lub mniejszych grup będących na takim samym poziomie oraz mających podobne potrzeby oraz oczekiwania co do realizacji kursu.

Jak się zapisać na lekcje indywidualne?

​Zapisu dokonujesz online. Po zakupie lekcji indywidualnych wypełniasz formularz, w którym wpisujesz preferowane dni i godziny kursu. ​Po ich zorganizowaniu nasze biuro skontaktuje się z Tobą, by potwierdzić szczegóły oraz przekazać instrukcję do rozpoczęcia nauki.

Co wyróżnia kursy językowe w Structurze?

Doświadczona kadra lektorska

Nasi lektorzy to doświadczeni metodycy stale podnoszący swoje kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach organizowanych przez GOETHE-INSTITUT. Wieloletnie doświadczenie w pracy, pozwala im dotrzeć do każdego kursanta indywidualnie, nawet jeśli uczestniczy on w zajęciach grupowych.

Usystematyzowana metoda

Program realizowany w czasie naszych kursów odpowiada poziomom kształcenia określonym przez GOETHE-INSTITUT w taki sposób, by możliwie jak najbardziej precyzyjnie przygotować kursantów do zdania egzaminów potwierdzających znajomość języka.

Centrum Egzaminacyjne

Structura jest jedynym w województwie śląskim Centrum Egzaminacyjnym GOETHE-INSTITUT, uprawnionym do przeprowadzania egzaminów i wydawania certyfikatów Instytutu potwierdzających znajomość języka.