Structura

WARSZTATY GRAMATYCZNE

Kursy
gramatyczne
z niemieckiego

Poprawność językowa to podstawa skutecznej komunikacji, dlatego warto zainwestować czas i wysiłek w naukę gramatyki języka niemieckiego. Sprawdź naszą ofertę kursów gramatycznych!

Strona główna » WARSZTATY GRAMATYCZNE

Gramatyka bez tajemnic

Specyfikacja kursu gramatycznego

Kursy gramatyczne to doskonała okazja, aby wzbogacić swoją wiedzę i poprawić znajomość gramatyki w języku niemieckim. 

Podczas zajęć skupiamy się na różnych aspektach gramatyki języka niemieckiego, w tym na regułach odmiany czasowników, przypadków, składni zdania i wiele więcej. Oprócz omawiania teorii, na zajęciach prowadzone są liczne ćwiczenia i zadania, które pomagają utrwalić nowe zagadnienia.

Kursy gramatyczne są idealne dla osób, które chcą zwiększyć swoją pewność w posługiwaniu się językiem niemieckim oraz poprawić jakość swojej mowy. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy zawsze służą pomocą i odpowiedzią na każde pytanie.

Dzięki naszym kursom gramatycznym zrozumiesz bardziej skomplikowane zasady językowe i zaczniesz swobodnie posługiwać się językiem niemieckim. 

Nie zwlekaj i zapisz się na kurs gramatyczny już dziś, aby podnieść swój poziom języka niemieckiego i zyskać większą swobodę w mówieniu oraz pisaniu. 

  • Kursy gramatyczne z niemieckiego w Structurze dostępne są dla poziomów A2/B1 oraz B2/C1.

  • Kurs gramatyczny obejmuje 30 lekcji w semestrze. Każda lekcja trwa 45 minut, zajęcia odbywają się w blokach – raz w tygodniu 90 minut (2 lekcje).

  • Kursy gramatyczne są dostępne w naszej ofercie przez cały rok

Gdziekolwiek jesteś

Możesz wybrać kurs stacjonarny w naszej szkole lub kurs online, który możesz realizować z dowolnego miejsca. Wystarczy komputer ze stabilnym dostępem do Internetu.

Popołudniowe pory

Nasze kursy konwersacyjne planowane są w godzinach popołudniowych w zależności od poziomu kursy, do którego chcesz dołączyć

Komfortowe grupy

Dbając o komfort nauki, staramy się by zajęcia odbywały się w małych grupach, które zapewniają współpracę. Maksymalna ilość uczestników nigdy nie przekracza 12 osób.

Sprawdź harmonogram i zapisz się na kurs

​Zajęcia na kursach w Structurze odbywają się 6 dni w tygodniu. ​W zależności od rodzaju kursu, dokonując zapisu, możesz zdecydować się na grupę poranną lub popołudniową.

Co wyróżnia kursy językowe w Structurze?

Doświadczona kadra lektorska

​Nasi nauczyciele to metodycy językowi z pasji i wykształcenia. Nawet najlepsi powinni się szkolić, dlatego nasi lektorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach Instytutu Goethego. Indywidualne podejście do każdego kursanta i wieloletnie doświadczenie dydaktyczne to atuty naszej kadry, które są często doceniane przez osoby uczęszczające na kursy konwersacyjne niemieckiego i inne zajęcia do naszej szkoły.

Usystematyzowana metoda

Programy realizowane w szkole językowej Structura odpowiadają poziomom kształcenia określonym przez GOETHE-INSTITUT. Dzięki tej spójności nasi kursanci są świetnie przygotowani do podejścia do egzaminów potwierdzających znajomość języka realizowanych w ramach standardów wyznaczonych przez Instytut.

Centrum Egzaminacyjne

Structura to jedyna szkoła językowa w regionie, która może się pochwalić statusem Centrum Egzaminacyjnego GOETHE-INSTITUT. Dzięki niemu możemy przeprowadzać egzaminy i wydawać certyfikaty Instytutu potwierdzające znajomość języka niemieckiego.