Structura

WARSZTATY GRAMATYCZNE

Warsztaty gramatyczne
niemieckiego

Swoboda w porozumiewaniu się jest jednym z głównych celów, dla których
ludzie uczęszczają na zajęcia lingwistyczne. Sprawdź kursy konwersacyjne
niemieckiego w Structurze i rozwiąż sobie język.

Strona główna » WARSZTATY GRAMATYCZNE

Komunikacja bez stresu

Specyfikacja kursu konwersacyjnego

Kursy konwersacyjne niemieckiego to bardzo ciekawe i różnorodne zajęcia ponieważ honorujemy w nich Wasze zainteresowania.
To właśnie Kursanci decydują o kształcie kursu i podejmowanej tematyce, którą omawiamy po niemiecku. Do Was należy wybór interesujących tematów, a my aranżujemy dyskusję na ich temat.

Kursy konwersacyjne kierowane są do osób, które chcą utrwalić i wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą w trakcie dotychczasowej nauki. To świetny sposób na wzbogacenie słownictwa.

Szczególnie polecamy tę formę kursu osobom, które nie chcą tracić kontaktu z językiem lub potrzebują przełamać barierę w mówieniu, bo np. muszą posługiwać się językiem niemieckim w pracy.

  • Kursy konwersacyjne niemieckiego w Structurze dostępne są dla poziomów B i C.

  • Kurs konwersacyjny obejmuje 30 lekcji w semestrze. Każda lekcja trwa 45 minut, zajęcia odbywają się w blokach – raz w tygodniu 90 minut (2 lekcje).

  • Kursy konwersacyjne są dostępne w naszej ofercie przez cały rok

Gdziekolwiek jesteś

Możesz wybrać kurs stacjonarny w naszej szkole lub kurs online, który możesz realizować z dowolnego miejsca. Wystarczy komputer ze stabilnym dostępem do Internetu.

Popołudniowe pory

Nasze kursy konwersacyjne planowane są w godzinach popołudniowych w zależności od poziomu kursy, do którego chcesz dołączyć

Komfortowe grupy

Dbając o komfort nauki, staramy się by zajęcia odbywały się w małych grupach, które zapewniają współpracę. Maksymalna ilość uczestników nigdy nie przekracza 12 osób.

Sprawdź harmonogram i zapisz się na kurs

​Zajęcia na kursach w Structurze odbywają się 6 dni w tygodniu. ​W zależności od rodzaju kursu, dokonując zapisu, możesz zdecydować się na grupę poranną lub popołudniową.

Co wyróżnia kursy językowe w Structurze?

Doświadczona kadra lektorska

​Nasi nauczyciele to metodycy językowi z pasji i wykształcenia. Nawet najlepsi powinni się szkolić, dlatego nasi lektorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach Instytutu Goethego. Indywidualne podejście do każdego kursanta i wieloletnie doświadczenie dydaktyczne to atuty naszej kadry, które są często doceniane przez osoby uczęszczające na kursy konwersacyjne niemieckiego i inne zajęcia do naszej szkoły.

Usystematyzowana metoda

Programy realizowane w szkole językowej Structura odpowiadają poziomom kształcenia określonym przez GOETHE-INSTITUT. Dzięki tej spójności nasi kursanci są świetnie przygotowani do podejścia do egzaminów potwierdzających znajomość języka realizowanych w ramach standardów wyznaczonych przez Instytut.

Centrum Egzaminacyjne

Structura to jedyna szkoła językowa w regionie, która może się pochwalić statusem Centrum Egzaminacyjnego GOETHE-INSTITUT. Dzięki niemu możemy przeprowadzać egzaminy i wydawać certyfikaty Instytutu potwierdzające znajomość języka niemieckiego.