Structura

NASZ ZESPÓŁ

Ponad 25 lat doświadczenia
​w nauczaniu języka niemieckiego

Strona główna » NASZ ZESPÓŁ

Dlaczego warto postawić na Structurę?

Structura istnieje na rynku od 1993 roku. To już 27 lat, w czasie których tysiące osób nauczyło się z nami języka niemieckiego. Od samego początku dbamy o najwyższe standardy nauczania i jakość oferowanych przez nas kursów. Stawiamy na kadrę najlepszych germanistów – część z naszych lektorów współpracuje z nami od samego początku.

Jesteśmy również jedynym w województwie śląskim Centrum Egzaminacyjnym GOETHE-INSTITUT. Wydaliśmy już kilkanaście tysięcy, honorowanych na całym świecie, certyfikatów potwierdzających znajomość niemieckiego.

Poznaj nas lepiej

Mateusz Ślezioński

Dyrektor zarządzający

Mateusz odpowiada za strategiczny rozwój i sprawne działanie Structury, przygotowanie oferty kursów, a także za wdrażanie najnowocześniejszych narzędzi do nauczania.

“Moim celem było rozwinięcie i unowocześnienie Structury w taki sposób, by bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych lektorów w zakresie nauczania języka oraz bogatej historii organizacji kursów, stworzyć szkołę językową na miarę XXI wieku. Punktem wyjścia była i jest wnikliwa obserwacja nie tylko trendów społecznych, ale przede wszystkim potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dziś wiemy, że nauka języka to nie cel sam w sobie, ale środek przyczyniający się do rozwoju osobistego. Dokładamy więc wszelkich starań, by nasi kursanci czuli, że pomagamy im się rozwijać w trakcie całego, często kilkuletniego procesu jakim jest nauka języka obcego.”

 

Izabela Sławska

Opiekun kursantów

Iza odpowiada za wszelkie kwestie administracyjne związane z realizacją kursów i egzaminów. Dba o to, by w trakcie Waszego kursu lub zajęć indywidualnych wszystko działało jak należy. To właśnie z Izą zdarza Wam się rozmawiać telefonicznie lub korespondować mailowo.

Iza odpowiada również za organizację sesji egzaminacyjnych.

W przypadku jakichkolwiek pytań, jest do Waszej dyspozycji w godzinach pracy biura:

telefon: 669 669 806
e-mail: info@structura.pl

Nasza kadra

Zespół lektorów Stuctury to najlepsi specjaliści w zakresie nauczania języka niemieckiego w regionie, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej. Wszyscy biorą regularnie udział w szkoleniach metodycznych stale podnosząc swoje kwalifikacje w wykorzystywaniu nowoczesnych form nauczania. Niektórzy lektorzy są również egzaminatorami GOETHE-INSTITUT.

TOMIRA

lektor i egzaminator Goethe-Institut

EWELINA

lektor i egzaminator Goethe-Institut

ALAN

lektor

OLA

lektor i egzaminator GI​

DAREK

lektor

KASIA

lektor

KASIA

lektor i egzaminator Goethe-Institut

EWA

lektor i egzaminator Goethe-Institut

AGATA

lektor

BOŻENA

lektor i egzaminator Goethe-Institut

OLA

lektor i egzaminator Goethe-Institut

ADAM

lektor i egzaminator GI

ANIA

lektor i egzaminator Goethe-Institut

ELA

lektor

ANIA

lektor

Dziś wiemy, że nauka języka to nie cel sam w sobie, ale środek przyczyniający się do rozwoju osobistego.
​- Mateusz Ślezioński