Structura

KURSY STACJONARNE

Stacjonarnie lub online
​- wybór należy do Ciebie

Strona główna » KURSY STACJONARNE

Dwie formuły, ta sama jakość

Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się na kurs stacjonarny czy kurs niemiecki online – w obu przypadkach otrzymasz produkt najwyższej jakości, który rozwinie Twoje kompetencje językowe i pozwoli Ci zdobyć swobodę w posługiwaniu się językiem naszych zachodnich sąsiadów. Po kursie w Structurze, poczujesz się pewnie komunikując się w języku niemieckim. Czym charakteryzuje się dobry kurs niemieckiego online lub szkolenie stacjonarne w naszej szkole?

 • Każde zajęcia to spora dawka nowego i przydatnego słownictwa,

 • w trakcie zajęć rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie oraz ćwiczymy gramatykę – nie pomijamy niczego,

 • pracujemy nad przełamaniem bariery komunikacyjnej,

 • szlifujemy płynność i poprawność w mówieniu,

 • inicjujemy dyskusje, w trakcie których masz możliwość wyrażania swoich opinii wykorzystując nowo poznane słowa i zwroty,

 • realizujemy materiał zgodnie z założeniami Skali Rady Europy – dzięki temu dokładnie wiesz, czego się nauczysz na danym poziomie.

Kursy stacjonarne języka niemieckiego

Oto propozycja dla tych, którzy cenią sobie bezpośrednie interakcje między uczestnikami grupy.

Kursy stacjonarne realizowane są w siedzibie naszej szkoły, znajdującej się w centrum Katowic przy ulicy Staromiejskiej 10. Posiadamy siedem przestronnych i doskonale wyposażonych, klimatycznych sal szkoleniowych. Wyróżnia nas dbałość o atmosferę!

Co zyskujesz w ramach stacjonarnej nauki niemieckiego w Structurze?

 • uczysz się w warunkach zapewniających maksymalny komfort – nasze sale są przestronne, klimatyzowane i przytulne,

 • w trakcie zajęć wykorzystujemy wiele kreatywnych materiałów uatrakcyjniających naukę – m.in. wycinki z gazet czy gry planszowe i edukacyjne,

 • czerpiesz z bezpośredniego kontaktu z pozostałymi uczestnikami grupy, ludźmi współtworzącymi atmosferę zapewniającą postępy w nauce,

 • sprawnie wymieniasz doświadczenia i uczestniczysz w spontanicznych dyskusjach,

 • masz możliwość integrowania się z pozostałymi uczestnikami kursu w czasie przerw.

Co czeka na Ciebie w czasie kursów stacjonarnych?

nowoczesny sprzęt audio, wideo oraz pełna digitalizacja administracyjna

materiały kreatywne wspomagające naukę dostępne ​w każdej sali

wybór herbat i kawa z ekspresu dostępne w każdej sali

możliwość poznania ciekawych osób i nawiązania przyjaźni

Dobry kurs niemieckiego online lub stacjonarnie? Oto jest pytanie! Niezależnie od tego, jaki rodzaj zajęć wybierzesz, Structura gwarantuje Ci...

Wielkość grup

Ilość uczestników na kursie grupowym nigdy nie przekracza 12 osób. To optymalna wielkość grupy, która zapewnia dobre warunki prowadzenia zajęć i współpracy między uczestnikami kursu.

Pakiet startowy

Przed rozpoczęciem zajęć otrzymasz od nas podręcznik z ćwiczeniami, zeszyt oraz pomoce naukowe. Pakiety wysyłamy do Paczkomatów (jeśli decydujesz się na kurs niemiecki online) lub rozdajemy na pierwszych zajęciach (kursy stacjonarne).

Dobry kontakt

Jesteś w stałym kontakcie ze swoim lektorem, od którego będziesz otrzymywać mailem notatki z zajęć i materiały dodatkowe. Możesz się z nim również kontaktować jeśli czujesz, że potrzebujesz dodatkowej pomocy.

Język niemiecki stacjonarnie

Jeżeli wolisz standardowe podejście do kursów języków obcych, w naszej ofercie znajdziesz również propozycję nauki niemieckiego stacjonarnie.

czytaj dalej

Niewątpliwie ta forma kształcenia ma swoje liczne plusy. Masz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji językowych w warunkach, które zapewniają najwyższy komfort – sale, które udostępniamy są nie tylko przestronne i przytulne, ale też klimatyzowane, dzięki czemu nawet w najgorszy upał nauka języka stanowi czystą przyjemność. Wszystkie sale są także wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Oferujemy także ciepłe napoje w postaci herbaty lub kawy.

Na naszych zajęciach stacjonarnych mamy możliwość włączenia do lekcji gier edukacyjnych, planszowych a także udostępniać uczniom wycinki z gazet czy fragmenty książek. Kolejną zaletą wyboru kursu język niemiecki stacjonarnie jest możliwość poznania wspaniałych ludzi, którzy są pełni pasji, jak również zapału do nauki. Staramy się stworzyć wspaniałą atmosferę, w której każdy uczestnik czuje się zarazem swobodnie, jak i wyjątkowo. 

Możesz również na bieżąco oceniać swoje postępy w nauce, porównując się z innymi osobami z grupy. W trakcie zajęć w grupie rodzą się dyskusje o różnej tematyce, masz również możliwość wymiany doświadczeń z innymi kursantami. Uczestnicy mogą także wyrażać swoje opinie oraz zgłaszać ewentualne uwagi.

Język niemiecki online czy język niemiecki stacjonarnie – wybór należy do Ciebie!

Jak widzisz, każda okazja jest dobra by poznać język niemiecki – kursy online oraz zajęcia stacjonarne są przeprowadzane w naszej szkole na najwyższym poziomie. Do Ciebie należy wybór, która forma uczestnictwa jest dla Ciebie bardziej atrakcyjna. Zarówno w trakcie zajęć w siedzibie Structury, jak i wybierając formę nauki języka niemieckiego podczas kursów online masz pewność, że zajmą się Tobą prawdziwi eksperci światowej klasy. 

Niezależnie od tego, na jakim poziomie językowym aktualnie jesteś, czy też chciałbyś jedynie podszlifować swoje umiejętności fonetyczne albo szukasz kursu, który umożliwi Ci łatwe porozumiewanie się z kontrahentami z państw niemieckojęzycznych – u nas osiągniesz rewelacyjne wyniki w krótkim czasie. Wystarczy odpowiednia motywacja, systematyczność, chęć do nauki i pozytywne nastawienie. Pozostałymi rzeczami zajmiemy się my! 

Oferujemy pełny pakiet startowy obejmujący podręcznik z praktycznymi ćwiczeniami, a także zeszyt i pomoce naukowe, ułatwiające oswojenie się z językiem niemieckim. Pakiet otrzymują wszyscy nasi uczniowie – ci, którzy wybierają formę zdalną zajęć, jak również osoby, które decydują się na kurs stacjonarny. Wybierając opcję język niemiecki online, otrzymasz od nas wyżej wymienione pomoce naukowe jako przesyłka do paczkomatu. Jeżeli zdecydowałeś się na formę zajęć stacjonarnych, paczkę powitalną otrzymasz na pierwszej lekcji w naszej placówce. 

Ponadto, by ułatwić prawidłowy przepływ informacji oraz wzmocnić komunikację, nasi lektorzy będą dla Ciebie także dostępni po zajęciach – wystarczy, że skontaktujesz się z nimi za pośrednictwem maila. Na Twój adres mailowy zostaną także przesyłane notatki z zajęć oraz materiały dodatkowe, które pomogą Ci w dalszej nauce. Jak widzisz, dopasowujemy się do potrzeb wszystkich naszych klientów i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego. To Ty decydujesz, co wybierasz!

Nasza szkoła zlokalizowana jest w Katowicach, ale zajęcia online dostępne są wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu, a więc w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk i wielu innych.