Structura

NIEMIECKI ZAAWANSOWANY

Z poziomu na poziom.

Dokładnie wiemy czego i kiedy się nauczysz.

Strona główna » NIEMIECKI ZAAWANSOWANY

Zakres zaawansowany

Poziom C1

Co będziesz umiał?
Osoba na poziomie C1 rozumie szeroki zakres trudniejszych i dłuższych tekstów, rozumie sens znaczenia tekstów skomplikowanych i wyrafinowanych. Skutecznie używa rozbudowanego słownictwa w życiu społecznym i zawodowym, w szkole i na studiach. Wypowiada się jasno i szczegółowo, z prawidłową konstrukcją zdania na skomplikowane tematy.

Co możesz zdać?

  • Goethe Zertifikat C1 – honorowany przez pracodawców na całym świecie. Otwiera drogę do niektórych uczelni w krajach niemiecko-języcznych.

Poziom C2

Co będziesz umiał?
Osoba na poziomie C2 rozumie bez trudu praktycznie wszystko co czyta i słyszy. Spontanicznie się wyraża, płynnie i dokładnie tłumaczy drobne różnice znaczeniowe przy bardziej skomplikowanych tematach.

Co moższ zdać?

  • Goethe Zertifikat C2 Großes Deutsches Sprachdiplom – jest dyplomem wysoko cenionym w życiu zawodowym jako świadectwo znakomitego opanowania języka niemieckiego. Dyplom na poziomie C2 zwalnia z egzaminu wstępnego z języka niemieckiego na niemieckich uczelniach.

Kurs intensywny czy standardowy?

Nauka dokładnie zaplanowana w czasie

Kursy języka niemieckiego prowadzimy w dwóch trybach – standardowym i intensywnym. Różnica między nimi polega na ilości i częstotliwości zajęć w semestrze, a tym samym na długości ogólnego czasu, jaki należy przeznaczyć na naukę języka niemieckiego, w zależności od tego, jaki cel językowy (poziom) chcesz osiągnąć.

Czas trwania nauki w trybie standardowym

Czas trwania nauki w trybie intensywnym

Współczesny świat rozwija się bardzo dynamicznie, a znajomość języków obcych jest wręcz konieczna do harmonijnego w nim funkcjonowania.

czytaj dalej

Język niemiecki jest jednym z tych języków, który nie tylko ułatwiają komunikację w podróżach i poznawaniu nowych ciekawych miejsc, ale i umożliwiają sprawne komunikowanie się z zagranicznymi kontrahentami czy partnerami biznesowymi. Nauka niemieckiego gwarantuje bezpieczne i wygodne zwiedzanie, poszerzanie kompetencji zawodowych oraz samorozwój, spełniając potrzeby i oczekiwania każdego, kto pragnie czerpać z życia pełnymi garściami.

Profesjonalna szkoła języka niemieckiego w Katowicach – kursy szyte na miarę

Język niemiecki może znacząco ułatwić codzienne funkcjonowanie, otwierać nowe możliwości i rozwijać pasje. Jego doskonała znajomość umożliwia znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy, w której wyjazdy służbowe i negocjacje z Klientami wymagają biegłego opanowania języka niemieckiego. 

Wybór odpowiedniej szkoły jest kluczowy dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów, więc nie warto szukać po omacku, chaotycznie i bez zastanowienia, bowiem to od tego wyboru zależeć będzie powodzenie nauki niemieckiego. Szczecin, Wrocław, Łódź, Poznań, Warszawa, a może Gdańsk? Bez względu na to, w jakim mieście i w którym regionie mieszkasz, możesz rozpocząć u nas naukę!

Szkoła Języka Niemieckiego Structura w Katowicach to miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Od ponad 25 lat specjalizujemy się w nauczaniu niemieckiego. Możemy pochwalić się znakomitymi efektami i wyjątkową atmosferą. Kurs języka niemieckiego przygotowany przez szkołę Structura dostosowany jest do potrzeb i możliwości każdej osoby. Dzięki temu, nauka języka niemieckiego w Katowicach jest tak skuteczna i efektywna. 

Szkoła Językowa Structura prowadzi lekcje niemieckiego na wszystkich poziomach według Skali Rady Europy. Bez względu na to, czy pragniesz dopiero rozpocząć przygodę z tym językiem, czy może masz już opanowane podstawy i chcesz wejść na wyższy poziom znajomości niemieckiego, znajdziesz tu odpowiedni program nauczania dla siebie. Kursy standardowe, intensywne, uzupełniające, specjalistyczne, indywidualne dla osób prywatnych czy firm – to wszystko wchodzi w szeroki zakres usług przygotowanych przez Szkołę Językową Structura. 

Prowadzimy również zajęcia online, co czyni nas szkołą o zasięgu ogólnokrajowym. Mieszkasz we Wrocławiu, Warszawie, a może Gdańsku? Szkoła języka niemieckiego Structura jest zawsze na wyciągnięcie ręki! Lekcje niemieckiego Poznań, Szczecin, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa, Łódź – w szkole Structura nie ma ograniczeń

Przyjemna i efektywna nauka języka niemieckiego Poznań, Wrocław, Warszawa, Gdańsk? Tylko w Structura!

Zajęcia odbywające się w miłej, przyjemnej atmosferze pod okiem profesjonalnych lektorów i metodyków powinny być wizytówką każdej dobrej szkoły językowej. Structura oferuje najwyższą jakość usług w zakresie nauczania języka niemieckiego i przygotowywania do egzaminów Goethe – Institut. Jest to przede wszystkim zasługa wykwalifikowanego zespołu – w szkole pracują najlepsi specjaliści w zakresie nauczania języka niemieckiego w regionie! 

Nasi lektorzy i egzaminatorzy posiadają już duże doświadczenie dydaktyczne, ale mimo tego nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach metodycznych. Dzięki temu zawsze są na bieżąco z nowoczesnymi metodami nauczania o wysokiej skuteczności. Nasi specjaliści dokładają starań, aby prowadzone przez nich zajęcia zapewniały jak najwyższą efektywność, a rezultaty nauki były odczuwalne już po krótkim czasie. 

Dzięki kursom przeprowadzanym online, możliwa jest wygodna nauka niemieckiego w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy w innej, dowolnej miejscowości. Gdziekolwiek aktualnie przebywasz, możesz zdobywać nowe umiejętności językowe i poszerzać swoje kompetencje!   

Nauka niemieckiego nie musi oznaczać męczących i żmudnych lekcji, ciągnących się w nieskończoność. Kurs języka niemieckiego w Structura zawsze przebiega w życzliwej, przyjemnej atmosferze, która bez wątpienia wpływa na rezultaty nauki. Nasza szkoła językowa w Katowicach prowadzi kursy języka niemieckiego zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online, by każdy mógł wybrać dogodny sposób nauki dla siebie. Dzięki temu możesz uczęszczać na internetowe lekcje języka niemieckiego w Krakowie, w Warszawie, Poznaniu, w Szczecinie… Jesteśmy otwarci na kursantów z całej Polski!

Jeśli zależy Ci na skutecznej nauce języka niemieckiego, postaw na szkołę Structura. Starannie przygotowane, nowoczesne kursy prowadzone przez wykwalifikowanych i chętnych do pomocy lektorów błyskawicznie przyniosą oczekiwane efekty i pozwolą Ci zyskać nowe umiejętności językowe. Tym samym poszerzysz swoje kompetencje i możliwości zawodowe. Ponadto, biegła znajomość języka niemieckiego zapewni Ci możliwość swobodnego podróżowania do Niemiec oraz znalezienia dobrej pracy w tym kraju.

Wygodna nauka języka niemieckiego online w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu lub w dowolnej miejscowości w całej Polsce

Współcześni ludzie bywają bardzo zapracowani i zabiegani, dlatego wygospodarowanie czasu na dojazdy do miejsc, w których organizowane są lekcje niemieckiego może okazać się trudne do wykonania. Nauka niemieckiego online we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku lub w innym mieście to wygodny i komfortowy sposób oswajania się z językiem obcym. Niewątpliwie przypadnie do gustu osobom prowadzącym dynamiczny tryb życia!

Szkoła Języka Niemieckiego w Katowicach wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, oferując im zajęcia języka niemieckiego online. Proste i niezawodne w obsłudze platformy do komunikacji zdalnej ucieszą młodzież i studentów, dla których nauka stacjonarna nie jest tak komfortowa, jak ta online. Kurs języka niemieckiego w Szczecinie, Gdańsku, Krakowie lub w innej, dogodnej dla siebie lokalizacji nie tylko oszczędza czas, ale i gwarantuje przyjemny przebieg nauki

Poszukujesz sprawdzonej szkoły języka niemieckiego? Bez względu na to, czy mieszkasz w Katowicach, czy w Szczecinie, Krakowie, Warszawie czy może w zupełnie innej miejscowości, możesz skorzystać z naszego profesjonalnego kursu i wejść na wyższy poziom języka niemieckiego! 

Różnorodne poziomy zaawansowania – profesjonalny kurs języka niemieckiego w Katowicach i nie tylko

Osoby pragnące poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, dbające o samorozwój czy też lubiące czuć się komfortowo i bezpiecznie w podróży po obcych krajach, chętnie wybierają do nauki język niemiecki. Warto podkreślić, że jest on używany nie tylko w samych Niemczech, ale również między innymi w Austrii, w części Szwajcarii, Belgii oraz w Luksemburgu. Dobra znajomość niemieckiego umożliwia swobodne zwiedzanie tych krajów, zawieranie nowych znajomości, a także znalezienie ciekawej, ambitnej pracy w międzynarodowej firmie.

Szkoła Języka Niemieckiego Structura to miejsce, które przez wiele lat działania doczekało się dużego uznania i zyskało renomę w swoim regionie. Placówka ta gwarantuje naukę języka niemieckiego na wszystkich poziomach, aby każdy mógł wybrać ten idealny dla siebie. Ponad 25 lat doświadczenia w nauczaniu niemieckiego, oddani swojej pracy lektorzy i wyjątkowa atmosfera panująca w tej szkole przekładają się na duże zainteresowanie i powodzenie, jakim może pochwalić się szkoła Structura.

Język niemiecki dla każdego

Nasza Szkoła Języka Niemieckiego w Katowicach słynie ze świetnego zespołu lektorów, metodyków oraz stosowania wysoce skutecznych metod kształcenia. Dostępne w ofercie kursy językowe są dostosowane do indywidualnych możliwości każdego Klienta. Lekcje odbywają się w godzinach porannych lub popołudniowych, co daje możliwość dostosowania kursu do swojego trybu dnia. Dzięki naszemu elastycznemu harmonogramowi, możesz umiejętnie łączyć pracę i swoje zainteresowania z nauką języka niemieckiego! 

Szkoła języka niemieckiego w Katowicach– największe Centrum egzaminacyjne Goethe – Institut w Polsce

Wybór szkoły do nauki języka obcego jest ogromnie ważny, bo to przecież on warunkuje efektywna naukę. Miejsce, które będzie przykuwało uwagę doświadczonymi lektorami, życzliwa atmosferą i atrakcyjnymi warunkami nauki z pewnością budzi podziw i zainteresowanie, a Szkoła Językowa Structura na Śląsku właśnie taka jest.

Do wyboru masz pełen wachlarz kursów języka niemieckiego na różnych poziomach, a także o różnym stopniu intensywności. Szkoła Structura proponuje między innymi kursy standardowe, treningowe, konwersacyjne, specjalistyczne, a także wakacyjne. Możesz również zdecydować się na lekcje języka niemieckiego indywidualne lub dla firm

Masz trochę czasu wolnego po pracy i chcesz rozwinąć nowe umiejętności i kompetencje zawodowe? A może chcesz w krótkim czasie opanować język niemiecki i zależy Ci przede wszystkim na szybkich i spektakularnych efektach? Structura daje Ci możliwość wyboru kursu, który będzie idealnie odpowiadał Twojemu stylu życia oraz Twoim indywidualnym oczekiwaniom! Profesjonalna i dopasowana do Twoich potrzeb nauka niemieckiego w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, na Pomorzu, na Śląsku czy w innym, dowolnym regionie Polski – taką właśnie możliwość zapewnia szkoła Structura.

Każdy kurs pozwala biegle opanować dany poziom języka, a także przygotowuje do zdania certyfikowanego egzaminu Goethe-Institut. Structura to największe centrum egzaminacyjne Goethe – Institut w Polsce, a certyfikaty honorowane są na całym świecie. Możesz rozpocząć swój kurs języka niemieckiego

Nauka stacjonarna dla ceniących tradycyjne metody przyswajania języka

Nowoczesne, doskonale wyposażone sale dydaktyczne z interaktywnymi ekranami multimedialnymi wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Przestronne, widne, klimatyzowane sale bez wątpienia poprawiają komfort nauki, ułatwiając przyswajanie nowych informacji.

Ci, którzy chcą biegle opanować niemiecki, by swobodnie posługiwać się nim w miejscu pracy, na wyjazdach zagranicznych czy w kontaktach z osobami niemieckojęzycznymi, z pewnością będą usatysfakcjonowani kursami języka niemieckiego organizowanymi w Szkole Językowej Structura. Oferta skierowana jest do każdego, komu zależy na efektywnej nauce!

Lekcje niemieckiego Poznań, Wrocław, Szczecin, Gdańsk – bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz korzystać z profesjonalnych zajęć!

Nauka stacjonarna może być dla niektórych osób mało komfortowa i wygodna, zwłaszcza gdy prowadza oni dynamiczny tryb życia. Lekcje niemieckiego online we Wrocławiu, w Warszawie, Gdańsku, w Poznaniu lub w dowolnej innej miejscowości są najwygodniejszym rozwiązaniem. Ich zalety docenią zwłaszcza osoby, które są zawsze w biegu i mają stale napięty grafik. 

Kursy internetowe przygotowane przez naszą szkołę Structura umożliwiają swobodną naukę w dogodnym miejscu i czasie. Niezawodna i prosta w obsłudze platforma do komunikacji zdalnej Szkoły Structura zadowoli każdego uczestnika zajęć online, gwarantując poczucie komfortu i zadowolenia z takich zajęć. Jakość oraz skuteczność kursów internetowych jest identyczna, jak w przypadku kursów stacjonarnych. Dzięki temu możesz skutecznie szlifować język niemiecki w Szczecinie, jak również w Gdańsku, Wrocławiu czy w Warszawie – nasze lekcje niemieckiego online są dostępne dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania!

Profesjonalne lekcje niemieckiego – nauka może być wielką przyjemnością

To, co wyróżnia Szkołę Języka Niemieckiego w Katowicach spośród wielu innych to nie tylko nauka na różnych stopniach zaawansowania oraz elastyczny harmonogram zajęć. Kadra najlepszych lektorów na Śląsku, zajęcia prowadzone w trybie stacjonarnym i online oraz podręczniki i materiały wliczone w cenę kursu spełniają oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagającej grupy Klientów.

Ponad 25 lat doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego, nauka na wszystkich poziomach zaawansowania oraz usystematyzowany program nauczania określony w czasie przynoszą w pełni satysfakcjonujące efekty. Każdy, kto pragnie doskonale opanować język niemiecki, z pewnością będzie pozytywnie zaskoczony wysoką skutecznością nauki tego języka w Szkole Języka Niemieckiego Structura w Katowicach.

Pozytywne opinie Klientów i kursy dostępne dla każdego, niezależnie od stopnia znajomości języka sprawiają, że nasza Szkoła Języka Niemieckiego już od wielu lat cieszy się wyjątkowym uznaniem i powodzeniem. Interesuje Was kurs języka niemieckiego w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, a może w Poznaniu? Serdecznie zapraszamy do Structury!