Structura

KURSY WAKACYJNE

Intensywne
wakacje
online

Wykorzystaj lato na podniesienie stopnia znajomości języka o jeden poziom
lub przygotowanie się do zdania egzaminu.

Wakacyjny kurs niemieckiego – jest w czym wybierać…

Kursy Super Intensiv - poziom w 10 tygodni

Kursy super intensywne pozwalają na opanowanie całego materiału z zakresu jednego poziomu w zaledwie 10 tygodni. To intensywna praca (120 lekcji) i częste spotkania (trzy razy w tygodniu), które pozwalają na szybkie podniesienie poziomu znajomości niemieckiego.
Zajęcia odbywają się w poniedziałkiśrody i piątki, do wyboru w godzinach porannych (8:00-11:15) lub popołudniowych (17:15-20:30).

Kursy startują 6 lipca i trwają do 11 września. Spotkania odbywają się online poprzez platformę ZOOM.

Wakacyjne kursy konwersacyjne - podtrzymanie kontaktu z językiem

Kursy konwersacyjne organizowane są na poziomach B oraz C. W czasie zajęć uczestnicy dyskutują na najbardziej interesujące ich tematy, które zgłaszają lektorowi. Pretekstem do dyskusji są często prezentowane materiały video lub ciekawe artykuły. To doskonała forma poszerzenia słownictwa.
Kurs obejmuje ​30 lekcji, zajęcia odbywają się w czwartki w godzinach popołudniowych (poziom B 17:15-18:45, poziom C 19:00-20:30).

Kursy startują 2 lipca i trwają do 8 października. Spotkania odbywają się online poprzez platformę ZOOM.

Trening Intensiv - przygotowanie do egzaminu GOETHE-INSTITUT

Trening Intensiv to intensywny kurs wakacyjny,przygotowujący do zdania egzaminów Goethe-Institut na poziomach B2 lub C1 w sesji letniej. Kurs obejmuje 60 lekcji i jest zaplanowany tak aby umożliwić kursantom podejście do letniej sesji egzaminacyjnej. Zajęcia odbywają się we wtorki oraz w soboty. Celem kursu jest powtórzenie materiału, uzupełnienie ewentualnych braków oraz poznanie technik egzaminacyjnychWakacyjny kurs niemieckiego w wersji Trening Intensive obejmuje również egzamin próbny. Kurs jest przeznaczony dla osób, które ukończyły naukę na poziomie B2 lub C1, tzn. przyswoiły cały niezbędny zakres materiału z danego poziomu. Kurs treningowy nie jest alternatywą dla kursu regularnego, a jego uzupełnieniem. Kursy startują 7 lipca i trwają do 25 sierpnia. Spotkania odbywają się online poprzez platformę ZOOM.

Ucz się gdziekolwiek jesteś


Masz zaplanowany wyjazd? To świetnie! Podróże kształcą i poszerzają horyzonty. Pamiętaj, że niezależnie od Twoich planów turystycznych, możesz odbyć wakacyjny kurs niemieckiego. Formuła online pozwala na swobodę w planowaniu miejsca realizacji zajęć. Możesz połączyć się ze swoją grupą będąc w domu, w hotelu czy leżąc w ogrodzie. Wystarczy komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki z mikrofonem.

Cennik i specyfikacja kursów wakacyjnych

Wakacyjny kurs niemieckiego – zabierz niemiecki na urlop

Nie rezygnuj z nauki w czasie wyjazdu. Plaża, leżak nad jeziorem, podróż camperem
​- dziś możesz się uczyć absolutnie wszędzie. Wykorzystaj to lato na maksa!

Poziom dopasowany do potrzeb

Nauka języka niemieckiego odbywa się na trzech głównych poziomach zaawansowania – A, B i C, a każdy z nich dodatkowo dzieli się na kolejne segmenty, dzięki czemu możesz rozpocząć naukę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Zacznij we właściwym miejscu

Jeżeli nie jesteś w stanie samemu określić swojego poziomu znajomości języka niemieckiego, zapraszamy do wykonania bezpłatnego testu online, na podstawie którego zaproponujemy Ci możliwość dołączenia do odpowiedniej grupy.

Co wyróżnia kursy językowe w Structurze?

Doświadczona kadra lektorska

Nasi lektorzy to doświadczeni metodycy stale podnoszący swoje kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach organizowanych przez GOETHE-INSTITUT. Wieloletnie doświadczenie w pracy, pozwala im dotrzeć do każdego kursanta indywidualnie, nawet jeśli uczestniczy on w zajęciach grupowych.

Usystematyzowana metoda

Program realizowany w czasie naszych kursów odpowiada poziomom kształcenia określonym przez GOETHE-INSTITUT w taki sposób, by możliwie jak najbardziej precyzyjnie przygotować kursantów do zdania egzaminów potwierdzających znajomość języka.

Centrum Egzaminacyjne

Structura jest jedynym w województwie śląskim Centrum Egzaminacyjnym GOETHE-INSTITUT, uprawnionym do przeprowadzania egzaminów i wydawania certyfikatów Instytutu potwierdzających znajomość języka.
Wielkość czcionki
Kontrast