Structura

KURSY WAKACYJNE

Intensywne
wakacje
online

Wykorzystaj lato na podniesienie stopnia znajomości języka o jeden poziom
lub przygotowanie się do zdania egzaminu.

Strona główna » KURSY WAKACYJNE

Wakacyjny kurs niemieckiego – jest w czym wybierać…

Kursy uzupełniające - uporządkuj swoją wiedzę w 8 tygodni

Kursy uzupełniające to nowe kursy w naszej ofercie, które stworzyliśmy wsłuchując się w potrzeby naszych kursantów. Kursy dedykowane są osobom, które chcą utrwalić wiedzę z poziomów A2, B1, B2 oraz C1. To świetna opcja dla tych osób, które nie czują się jeszcze na tyle pewnie aby rozpocząć kurs na kolejnym, wyższym poziomie i chciałyby ugruntować materiał z poprzedniego poziomu. Kursy uzupełniające pozwalają przez 8 tygodni skoncentrować się na bardziej skomplikowanych zagadnieniach, które stwarzały trudności na kursach w przeszłości. To lekki i przyjemny kurs (30 lekcji), na którym utrzymasz kontakt z językiem przez wakacje i uzupełnisz ewentualne braki przed kursami rozpoczynającymi się w semestrze jesiennym. Spotkania raz w tygodniu pozwolą pogodzić naukę z wakacyjnym wypoczynkiem. Zajęcia odbywają się do wyboru w czwartki (17:15-20:30) lub w soboty (9:00-12:30).

Spotkania odbywają się online poprzez platformę ZOOM.

Kursy Super Intensiv - cały poziom w 10 tygodni

Kursy super intensywne pozwalają na opanowanie całego materiału z zakresu jednego poziomu w zaledwie 10 tygodni. To intensywna praca (120 lekcji) i częste spotkania (trzy razy w tygodniu), które pozwalają na szybkie podniesienie poziomu znajomości niemieckiego.
Zajęcia odbywają się w poniedziałkiśrody i piątki, do wyboru w godzinach porannych (8:00-11:15) lub popołudniowych (17:15-20:30).

Spotkania odbywają się online poprzez platformę ZOOM.

Wakacyjne kursy konwersacyjne - podtrzymanie kontaktu z językiem

Kursy konwersacyjne organizowane są na poziomach B oraz C. W czasie zajęć uczestnicy dyskutują na najbardziej interesujące ich tematy, które zgłaszają lektorowi. Pretekstem do dyskusji są często prezentowane materiały video lub ciekawe artykuły. To doskonała forma poszerzenia słownictwa.
Kurs obejmuje 30 lekcji, zajęcia odbywają się w czwartki w godzinach popołudniowych (17:15-18:45 lub 19:00-20:30).

Spotkania odbywają się online poprzez platformę ZOOM.

Trening Intensiv - przygotowanie do egzaminu GOETHE-INSTITUT

Trening Intensiv to intensywny kurs wakacyjny,przygotowujący do zdania egzaminów Goethe-Institut na poziomach B2 lub C1 w sesji letniej.
Kurs obejmuje 60 lekcji i jest zaplanowany tak aby umożliwić kursantom podejście do letniej sesji egzaminacyjnej. Zajęcia odbywają się we wtorki (17:15-20:30) oraz w soboty (9:00-12:30). Celem kursu jest powtórzenie materiału, uzupełnienie ewentualnych braków oraz poznanie technik egzaminacyjnychWakacyjny kurs niemieckiego w wersji Trening Intensive obejmuje również egzamin próbny.

 Kurs jest przeznaczony dla osób, które ukończyły naukę na poziomie B2 lub C1, tzn. przyswoiły cały niezbędny zakres materiału z danego poziomu. Kurs treningowy nie jest alternatywą dla kursu standardowego bądź intensywnego, a jego uzupełnieniem.

Spotkania odbywają się online poprzez platformę ZOOM.

Ucz się gdziekolwiek jesteś


Masz zaplanowany wyjazd? To świetnie! Podróże kształcą i poszerzają horyzonty. Pamiętaj, że niezależnie od Twoich planów turystycznych, możesz odbyć wakacyjny kurs niemieckiego. Formuła online pozwala na swobodę w planowaniu miejsca realizacji zajęć. Możesz połączyć się ze swoją grupą będąc w domu, w hotelu czy leżąc w ogrodzie. Wystarczy komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki z mikrofonem.

Cennik i specyfikacja kursów wakacyjnych

Wakacyjny kurs niemieckiego – zabierz niemiecki na urlop

Nie rezygnuj z nauki w czasie wyjazdu. Plaża, leżak nad jeziorem, podróż camperem
​- dziś możesz się uczyć absolutnie wszędzie. Wykorzystaj to lato na maksa!

Poziom dopasowany do potrzeb

Nauka języka niemieckiego odbywa się na trzech głównych poziomach zaawansowania – A, B i C, a każdy z nich dodatkowo dzieli się na kolejne segmenty, dzięki czemu możesz rozpocząć naukę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Zacznij we właściwym miejscu

Jeżeli nie jesteś w stanie samemu określić swojego poziomu znajomości języka niemieckiego, zapraszamy do wykonania bezpłatnego testu online, na podstawie którego zaproponujemy Ci możliwość dołączenia do odpowiedniej grupy.

Co wyróżnia kursy językowe w Structurze?

Doświadczona kadra lektorska

Nasi lektorzy to doświadczeni metodycy stale podnoszący swoje kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach organizowanych przez GOETHE-INSTITUT. Wieloletnie doświadczenie w pracy, pozwala im dotrzeć do każdego kursanta indywidualnie, nawet jeśli uczestniczy on w zajęciach grupowych.

Usystematyzowana metoda

Program realizowany w czasie naszych kursów odpowiada poziomom kształcenia określonym przez GOETHE-INSTITUT w taki sposób, by możliwie jak najbardziej precyzyjnie przygotować kursantów do zdania egzaminów potwierdzających znajomość języka.

Centrum Egzaminacyjne

Structura jest jedynym w województwie śląskim Centrum Egzaminacyjnym GOETHE-INSTITUT, uprawnionym do przeprowadzania egzaminów i wydawania certyfikatów Instytutu potwierdzających znajomość języka.