Structura

KURSY ONLINE

Stacjonarnie lub online
​- wybór należy do Ciebie

Strona główna » KURSY ONLINE

Dwie formuły, ta sama jakość

Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się na kurs stacjonarny czy kurs niemiecki online – w obu przypadkach otrzymasz produkt najwyższej jakości, który rozwinie Twoje kompetencje językowe i pozwoli Ci zdobyć swobodę w posługiwaniu się językiem naszych zachodnich sąsiadów. Po kursie w Structurze, poczujesz się pewnie komunikując się w języku niemieckim. Czym charakteryzuje się dobry kurs niemieckiego online lub szkolenie stacjonarne w naszej szkole?

 • Każde zajęcia to spora dawka nowego i przydatnego słownictwa,

 • w trakcie zajęć rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie oraz ćwiczymy gramatykę – nie pomijamy niczego,

 • pracujemy nad przełamaniem bariery komunikacyjnej,

 • szlifujemy płynność i poprawność w mówieniu,

 • inicjujemy dyskusje, w trakcie których masz możliwość wyrażania swoich opinii wykorzystując nowo poznane słowa i zwroty,

 • realizujemy materiał zgodnie z założeniami Skali Rady Europy – dzięki temu dokładnie wiesz, czego się nauczysz na danym poziomie.

Kursy online języka niemieckiego

Gratka dla tych, którzy chcą się uczyć języka gdziekolwiek się aktualnie znajdują – w domu, w delegacji, na wakacjach..

W trakcie kursu internetowego lektor realizuje materiał tak samo jak w czasie kursu stacjonarnego, ale w czasie lekcji wykorzystuje inne narzędzia do ćwiczeń językowych. Zajęcia są maksymalnie interaktywne, pracujecie również w parach i mniejszych grupach!

Co oferuje Ci nasz kurs niemiecki online? Same konkrety!

 • Możesz mieszkać w dowolnym miejscu w Polsce, a nawet na świecie – odległości nie mają znaczenia!

 • Oszczędzasz czas na dojazdy więc możesz bardziej efektywnie planować rozkład swojego dnia.

 • Uczysz się języka w miejscu, w którym czujesz się swobodnie, komfortowo i bez stresu.

 • Spada prawdopodobieństwo, że opuścisz zajęcia np. z powodu wyjazdu czy przeziębienia. W przypadku nagłej zmiany planów wciąż możesz uczestniczyć w lekcji.

 • Zajęcia online są doskonałym rozwiązaniem dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową, ludzi, których obowiązki zawodowe zmuszają do częstych wyjazdów czy kobiet w ciąży.

 • Realizując kursy niemieckiego online korzystasz z prostej w obsłudze platformy do komunikacji i nauki zdalnej.

Czego potrzebujesz do zajęć online?

wygodne i spokojne miejsce, w którym nic nie będzie Cię rozpraszać​

komputer lub tablet ze stabilnym łączem internetowym​

słuchawki ​z mikrofonem
(np. takie jak do telefonu)​

kamerka znacznie poprawia
​komfort zajęć​

W trakcie zajęć online:

 • logujesz się na zajęcia w czasie rzeczywistym – o godzinie ustalonej w harmonogramie,

 • widzisz i słyszysz lektora, a także pozostałych uczestników kursu (dlatego zalecamy użycie kamerki),

 • widzisz, co lektor udostępnia na tablicy,

 • bierzesz udział w wykonywaniu interaktywnych ćwiczeń – pracujemy w parach i mniejszych zespołach,

 • ćwiczysz wszystkie sprawności językowe – tak samo, jak na kursie stacjonarnym.

Dobry kurs niemieckiego online lub stacjonarnie? Oto jest pytanie! Niezależnie od tego, jaki rodzaj zajęć wybierzesz, Structura gwarantuje Ci...

Wielkość grup

Ilość uczestników na kursie grupowym nigdy nie przekracza 12 osób. To optymalna wielkość grupy, która zapewnia dobre warunki prowadzenia zajęć i współpracy między uczestnikami kursu.

Pakiet startowy

Przed rozpoczęciem zajęć otrzymasz od nas podręcznik z ćwiczeniami, zeszyt oraz pomoce naukowe. Pakiety wysyłamy do Paczkomatów (jeśli decydujesz się na kurs niemiecki online) lub rozdajemy na pierwszych zajęciach (kursy stacjonarne).

Dobry kontakt

Jesteś w stałym kontakcie ze swoim lektorem, od którego będziesz otrzymywać mailem notatki z zajęć i materiały dodatkowe. Możesz się z nim również kontaktować jeśli czujesz, że potrzebujesz dodatkowej pomocy.

Język niemiecki – kursy online i nauka stacjonarna 

Jeżeli chcesz nauczyć się języka niemieckiego lub poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu, sprawdź naszą bogatą ofertę kursów stacjonarnych oraz w trybie online i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Dokładamy starań, aby każdy nasz kurs zapewniał wysoki poziom nauczania – bez względu na to, czy odbywa się w trybie stacjonarnym, czy też zdalnym.

czytaj dalej

Chcesz opanować język niemiecki całkowicie od podstaw? A może masz już opanowane proste słownictwo i zwroty, ale zależy Ci na osiągnięciu zaawansowanego poziomu znajomości niemieckiego? Jako jedni z nielicznych w Polsce prowadzimy nie tylko kursy w zakresie A1-C1, ale również kursy niemieckiego na najwyższym poziomie – C2. Jeśli więc chcesz płynnie posługiwać się tym językiem zarówno w życiu codziennym, jak i w pracy, już wiesz, jaką szkołę wybrać!

Kurs języka niemieckiego online – wygoda i profesjonalizm

Niezależnie od tego, jaką formę nauki języka wybierzesz, możesz mieć pewność, że wszystkie proponowane przez nas kursy językowe są przygotowane z najwyższą starannością i są dobrej jakości. Dzięki nauce niemieckiego online, jak i stacjonarnie, zyskasz umiejętności, które pomogą Ci poprawić swój poziom jego znajomości, jak również będziesz mógł swobodnie posługiwać się tym językiem. Możesz więc mieć pewność, że wybierając kurs w szkole Structura, nie będziesz miał problemów z komunikacją i przełamiesz swoje bariery językowe. Pomożemy Ci oswoić się z językiem niemieckim nawet wtedy, gdy dopiero rozpoczynasz z nim przygodę. Dzięki profesjonalnej kadrze, jaka z nami współpracuje, oferujemy naukę języka niemieckiego online oraz kursy stacjonarne, które są skierowane do wszystkich, nawet najbardziej wymagających osób. 

Jeżeli nie wiesz, do jakiej grupy powinieneś się zapisać, nie przejmuj się! Dzięki przygotowanemu przez nas testowi online, błyskawicznie dowiesz się, jakie są Twoje umiejętności językowe. Nasz test pozwoli Ci trafnie ocenić swój poziom znajomości języka niemieckiego i wybrać odpowiednią grupę, w której poznasz osoby na podobnym do siebie poziomie. Nie musisz się więc martwić o to, czy poradzisz sobie z tym językiem, nasi lektorzy zadbają o to, by pomóc Ci uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Jedyne czego potrzebujesz, to dobre nastawienie i gotowość do nauki!     

Czego nauczę się na kursie języka niemieckiego online?

Nasi eksperci przygotowali kursy niemieckiego online z myślą o każdym, dlatego też, w zależności od prezentowanego przez siebie poziomu, dobiorą dla Ciebie odpowiedni plan lekcji. Na zajęciach organizowanych przez Structurę poznasz przydatne słownictwo, które z pewnością wykorzystasz w praktyce. Co więcej, naszych uczniów przygotowujemy w sposób kompleksowy. Co to znaczy? Otóż nie pomijamy niczego – równie ważne jest dla nas przekazanie wiedzy z zakresu mówienia, słuchania, czytania, pisania czy też gramatyki językowej. A to wszystko po to, byś pozbył się bariery językowej i mógł sprawnie władać obcym językiem. 

Jeżeli w przeszłości miałeś już do czynienia z tym językiem, nauka niemieckiego online pomoże Ci pogłębić swoją obecną wiedzę, a także poprawić prawidłową wymowę wszystkich, nawet najtrudniejszych słów. Będziesz mógł posługiwać się pełnymi zdaniami w sposób płynny. Nasze zajęcia odbywają się w grupach, co daje możliwość uczestnictwa w dyskusjach, które – po pierwsze pomogą pozbyć Ci się wyżej opisanej bariery językowej, jak również stworzą okazję do przećwiczenia wspólnie poznanych na lekcjach zwrotów i słownictwa w praktyce. Wszystkie poziomy nauki języka są dokładnie opisane i są zgodne z założeniami europejskimi, dzięki temu możesz wcześniej zapoznać się z tym, czego będziesz się uczyć.

Kurs języka niemieckiego online – czy warto przystąpić do nauki w takiej formie?

Oczywiście, że warto! Nasza szkoła daje Ci możliwość udziału w profesjonalnych kursach, które pomogą Ci w łatwy sposób przyswoić słownictwo i zwroty nawet, jeżeli jesteś osobą, która dopiero rozpoczęła swoją przygodę z językiem niemieckim. Podczas nauki niemieckiego online, jak i nauki stacjonarnej, przerabiany jest dokładnie ten sam materiał, a kursanci są w takim samym stopniu angażowani do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Dlaczego jest to takie ważne dla efektywnej nauki języka? Im bardziej kursanci są zaangażowani w zajęcia, tym łatwiej jest im przełamać barierę językową i nauczyć się płynnej konwersacji w języku niemieckim. Dzięki temu na efekty nauki nie trzeba długo czekać!

Zdecydowana większość naszych kursów odbywa się nie tylko w trybie stacjonarnym, ale również online. Jeżeli więc zależy Ci na zaoszczędzeniu swojego czasu, nie masz z kim zostawić swoich dzieci, a chcesz poznać język niemiecki, kursy online to idealne rozwiązanie dla Ciebie! 

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, który chce nauczyć się języka niemieckiego, czy potrzebujesz kursu specjalistycznego w zakresie medycyny lub chcesz opanować język biznesowy, w naszej ofercie kursów językowych znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie. Tworząc grupy, do każdej z nich staramy się dobierać ludzi w podobnym przedziale wiekowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie prowadzić zajęcia dostosowane do potrzeb każdego. Nauka niemieckiego online nigdy nie była równie prosta i przyjemna! Grupy, które tworzymy, nie przekraczają 12 osób. Na lekcjach są poruszane różne tematy, dzięki czemu stwarzamy okazję do wspólnych konwersacji, pomagających przełamać bariery językowe.

Język niemiecki, kursy online, które są dostosowane do potrzeb każdego

Kurs języka niemieckiego online prowadzony przez naszych ekspertów pozwoli Ci w szybki sposób osiągnąć pożądany efekt. Jeżeli masz z czymś problem, lektorzy pomogą Ci go rozwiązać. Nasza kadra jest w ponad 90% certyfikowanymi egzaminatorami Goethe-Institut, masz więc pewność, że są to fachowcy na bardzo wysokim poziomie. 

W naszej ofercie dostępnych jest wiele kursów niemieckich online, nie tylko rozróżniających podstawowe umiejętności władania tym językiem, ale także tworzymy grupy, które są ukierunkowane na szczególne potrzeby – kursy intensywne, kursy uzupełniające (konwersacyjne, gramatyczne, fonetyczne), kursy specjalistyczne (treningowe, które przygotowują do egzaminów GOETHE-INSTITUT, medyczne, biznesowe. W ofercie są również lekcje indywidualne dla osób prywatnych oraz firm. Jak widzisz, jesteśmy otwarci na każdego klienta! 

Kurs niemiecki online nigdy nie był tak łatwo dostępny i prosty! Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto wypróbować tę formę nauki, to szczerze Cię do tego zachęcamy. Każdy uczestnik naszego kursu jest traktowany jako indywidualna jednostka, a lektor skupia taką samą część swojej uwagi na wszystkich z osobna. Dzięki temu możesz z jednej strony brać udział w dyskusjach prowadzonych na lekcjach, jak również liczyć na to, że każdy Twój dylemat językowy zostanie rozwiązany i przepracowany, abyś doszedł do perfekcji. 

Jeżeli chcesz postawić na samorozwój lub potrzebujesz pogłębić swoją dotychczasową znajomość językową, a nie masz czasu dojeżdżać na zajęcia stacjonarne, niemiecki online to doskonała okazja do nadrobienia braków oraz rozpoczęcia przygody z efektywną nauką języka w krótkim czasie w wygodny sposób.