Structura

RODZAJE KURSÓW

Szeroka oferta​
kursów języka niemieckiego.

Wybierz kurs najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Strona główna » RODZAJE KURSÓW

Kursy języka ogólnego

Najpopularniejsza forma kursów języka niemieckiego. Kursy realizowane są w oparciu o Skalę Rady Europy co oznacza, że konkretny materiał jest podzielony na poziomy. W Structurze poziomy te dodatkowo są usystematyzowane w konkretne ramy czasowe, dzięki którym dokładnie wiadomo ile czasu trwać będzie nauka. Sprawdź szczegóły.

Kursy dla osób, które chcą opanować zakres materiału na danym poziomie w szybszym tempie, a tym samym skrócić cały niezbędny czas nauki języka niemieckiego. Materiał realizowany jest dwa razy szybciej niż na kursach standardowych dzięki zwiększonej częstotliwości spotkań. Sprawdź szczegóły.

Co roku, w okresie wakacji realizujemy kursy SUPER INTENSIV, dzięki którym można zrealizować materiał całego poziomu w 10 tygodni.
Tu kursy bardzo wymagające ze względu na częstotliwość spotkań, ale dające jednocześnie najszybsze rezultaty. Sprawdź szczegóły.

To kursy skoncentrowane na dogłębnym zrozumieniu i praktycznym stosowaniu zasad gramatyki niemieckiej. Zapewniają uczestnikom solidne podstawy, które są kluczem do płynnej i poprawnej komunikacji. Idealne dla osób, które chcą doszlifować swoją wiedzę oraz pewnie korzystać z języka w różnych kontekstach. Sprawdź szczegóły.

To kursy pomagające w sprawdzeniu swojego obecnego stanu wiedzy i umiejętności w najważniejszy sposób – w rozmowie i dyskusji. To również doskonała możliwość na podtrzymanie kontaktu z językiem dla osób, które na co dzień mają z nim mniejszy kontakt, a nie chciałyby stracić pewności siebie w jego wykorzystaniu. Sprawdź szczegóły.

Kursy przygotowujące do zdania egzaminów

Mają za zadanie przygotować uczestników do zdania egzaminów Goethe-Institut na poziomach B2 oraz C1. Kładą nacisk na techniczne przygotowanie co do specyfiki konstrukcji egzaminu i oczekiwanego sposobu rozwiązywania zadań. Prowadzone przez egzaminatorów Goethe-Institut. Sprawdź szczegóły.

Kursy specjalistyczne i indywidualne

Kursy języka specjalistycznego obejmują kurs języka biznesowego oraz kurs języka medycznego (dla lekarzy i studentów medycyny).
Warunkiem uczestnictwa w kursach specjalistycznych jest znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1/B1+. Sprawdź szczegóły.

Propozycja dla tych, którzy nie mogą uczęszczać na regularne kursy grupowe lub potrzebują indywidualnego toku nauczania w dowolnie wybranym czasie.
Zajęcia pojedyncze oraz możliwość wykupienia pakietów godzin. Możliwość prowadzenia zajęć przez Skype lub ZOOM! Zajęcia indywidualne solo oraz zajęcia grup indywidualnych! Sprawdź szczegóły.