Structura

KURSY TRENINGOWE

Kursy
treningowe
niemieckiego

Przygotowanie do zdania egzaminów GOETHE-INSTITUT
Strona główna » KURSY TRENINGOWE

Bezbłędne przygotowanie

Specyfikacja kursu treningowego

Celem kursu treningowego jest powtórzenie materiału i uzupełnienie braków językowych oraz zaznajomienie uczestników z najważniejszymi technikami w ramach jakich przeprowadzane są egzaminy Goethe-Institut. 
W czasie kursów realizowany jest m.in. egzamin próbny wraz
z omówieniem jego struktury.

Kursy treningowe prowadzone są przez lektorów będących jednocześnie przeszkolonymi egzaminatorami GOETHE-INSTITUT.

Kurs treningowy nie może być traktowany jako alternatywa dla regularnego kursu na tym samym poziomie, tzn., że osoba zapisująca się na niego musi już mieć opanowany materiał z zakresu poziomu B2 lub C1.

  • Kursy treningowe proponujemy dla osób, które ukończyły naukę na poziomie B2 i chcą zdobyć Goethe-Zertifikat B2 (lub Goethe-Zertifikat B2 für Jugendliche) lub na poziomie C1 i chcą zdobyć Goethe-Zertifikat C1.
  • Kurs treningowy obejmuje 60 lekcji w semestrze. Każda lekcja trwa 45 minut, zajęcia odbywają się w blokach – raz w tygodniu 180 minut (4 lekcje) w czasie kursu realizowanego jesienią oraz dwa razy w tygodniu (8 lekcji) w czasie kursu wakacyjnego.

Gdziekolwiek jesteś

Możesz wybrać kurs stacjonarny w naszej szkole lub kurs online, który możesz realizować z dowolnego miejsca. Wystarczy komputer ze stabilnym dostępem do Internetu.

Indywidualne podejście

W czasie kursu, pomimo iż pracujesz w grupie, nasz lektor otacza Cię indywidualną opieką, by pomóc Ci uzupełnić wszelkie ewentualne braki i pracować wg jego wskazówek.

Komfortowe grupy

Dbając o komfort nauki, staramy się by zajęcia odbywały się w małych grupach, które zapewniają współpracę. Maksymalna ilość uczestników nigdy nie przekracza 12 osób.

Sprawdź harmonogram i zapisz się na kurs

​Zajęcia na kursach w Structurze odbywają się 6 dni w tygodniu.
​W zależności od rodzaju kursu, dokonując zapisu, możesz zdecydować się na grupę poranną lub popołudniową.

Co wyróżnia nasze kursy treningowe?

Autorski program

Będąc jedynym na Śląsku Centrum Egzaminacyjnym GOETHE-INSTITUT, mamy możliwość bieżącej pracy nad programem nauczania nadążającym za zmianami wprowadzanymi w zasadach egzaminacyjnych.

Doświadczeni lektorzy

Lektorzy w naszej szkole są certyfikowanymi egzaminatorami GOETHE-INSTITUT stale szkolącymi się i podnoszącymi swoje kwalifikacje w zakresie metodyki przygotowania do egzaminów.

Potwierdzona skuteczność

Najlepszym dowodem na skuteczność realizowanych przez nas kursów treningowych jest procent zdawalności egzaminów wśród uczestników kursu. W ostatniej sesji wyniósł on 98%.