Structura

Korepetycje niemieckiego online — czy warto?

24 lutego, 2023
Strona główna » Blog » Korepetycje niemieckiego online — czy warto?

Wybierając sposób nauki nowego języka, uczniowie często mają do wyboru dziesiątki opcji. Skutecznym sposobem nauki drugiego języka jest bezpośredni kontakt z lektorem. Takie korepetycje niemieckie online skutecznie stymulują naukę i pozwalają na natychmiastowe poprawki.

Korepetycje niemiecki online — zalety

Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości uczestniczenia w tradycyjnym kursie językowym, możesz jeszcze skorzystać z alternatywnej opcji. Są to korepetycje online z niemieckiego. Jakie są zalety tego rozwiązania? Przede wszystkim dają one możliwość indywidualnego dopasowania częstotliwości, godziny, a także tematyki oraz poziomu zajęć. Możesz rozwijać umiejętności językowe w swoim rytmie, łącząc naukę w szkole językowej z codziennymi obowiązkami, edukacją i pracą.

Korepetycje niemiecki online. Buduj pewność siebie w mówieniu i słuchaniu

Jednym z najlepszych sposobów na zbudowanie pewności siebie w mówieniu w nowym języku jest ćwiczenie z kimś bezpośrednio. Kiedy uczeń potrafi zaangażować się w rozmowę do tego stopnia, że ​​jest rozumiany podczas mówienia i dobrze rozumie akcent, jego pewność siebie wzrasta. Dodatkową korzyścią płynącą z nauki z lektorem jest bezpośredni i ciągły kontakt z językiem. To ogromnie pomaga, zarówno w rozumieniu ze słuchu, jak i doskonaleniu wymowy.

Korepetycje z niemieckiego. Świetny stosunek jakości do ceny.

Jeśli zdecydujesz się na korepetycje językowe, to prawdopodobnie będziesz płacić wykwalifikowanemu lektorowi, aby poświęcił swój czas na pomoc w doskonaleniu umiejętności w języku. Oznacza to, że skupiasz się na każdej lekcji , a zdecydowana większość każdej interakcji powinna być poświęcona Twoim pragnieniom i potrzebom jako ucznia. Często oznacza to również, że możesz kierować treścią swojej nauki zgodnie z własnymi upodobaniami i zainteresowaniami, z dala od tematów, na których mniej Ci zależy.

Korepetycje niemiecki online. Jesteś odpowiedzialny za swoją naukę.

Kiedy decydujesz się na indywidualne korepetycje online, dosłownie wymieniasz swoje pieniądze na indywidualny czas nauki języka. Nikt nie lubi marnować pieniędzy, więc decydując się na korepetytora, szybko przekonasz się, że masz dużo większą motywację do uczestnictwa, wykonywania pracy i czerpania jak największej wartości z każdej lekcji

Na podobnych zasadach opiera się praca nauczyciela. Germaniści, którzy otrzymują odpowiednie wynagrodzenie za swoją pracę, są bardziej zaangażowani i gotowi do pomocy swoim uczniom.

Korepetycje językowe. Skuteczna moc interakcji.

Kiedy pracujesz z korepetytorem języka, dynamika interakcji może być podobna do tej, jakiej doświadczyłeś w szkole. Ty wykonujesz pracę, a korepetytor/nauczyciel przekazuje ci informacje zwrotne na temat twoich wyników. Jest to najwygodniejsza interakcja, bo pozwala na łatwiejszą wymianę pytań, opinii i konstruktywnej krytyki niż jest to możliwe w przypadku nauki w większych grupach. Ponieważ zasadniczo cenisz trafne informacje zwrotne, jest mniej prawdopodobne, że będziesz zaskoczony, zniechęcony lub urażony, gdy je otrzymasz.

Korepetytorzy językowi to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele

W momencie wyboru właściwego korepetytora zwracasz uwagę przede wszystkim na to, jakie ma on kwalifikacje i czy posiada certyfikat uprawniający do nauczania języka niemieckiego bądź duże doświadczenie w nauczaniu wybranego przez Ciebie języka. ​To doświadczenie oznacza, że ​​korepetytor będzie skuteczniej pomagał Ci w doskonaleniu umiejętności językowych.

Czy korepetycje językowe są dla Ciebie?

Korepetycje językowe to po prostu najlepszy sposób na dobrze zorganizowaną, ściśle ukierunkowaną praktykę językową z wykwalifikowanym nauczycielem. Z indywidualnym lektorem możesz ustalać, jaki zakres materiału chcesz opanować, w jaki sposób będziesz się uczyć oraz kiedy i jak będziesz otrzymywać informacje zwrotne na temat swoich wyników. Jeśli wolisz, możesz również po prostu usiąść i pozwolić nauczycielowi poprowadzić Cię przez proces uczenia się, tak jak zrobiłby to nauczyciel w klasie. Jeśli poświęcisz czas i wysiłek na znalezienie odpowiedniego korepetytora, uzyskasz najlepszy stosunek jakości do ceny.

Lekcje indywidualne w Szkole Języka Niemieckiego Structura

Jeśli szukasz korzystnych cenowo, a przy tym sprawdzonych korepetycji z języka niemieckiego, postaw na indywidualny kurs niemieckiego online w szkole językowej Structura. Program nauki jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb każdego kursanta. Przed przystąpieniem do nauki każdy lektor ustala ze swoimi kursantami cel nauki oraz przygotowuje odpowiedni zakres materiału do omówienia i przerobienia. Oferujemy korepetycje online w Krakowie, Warszawie, Szczecinie, Poznaniu oraz w innych miejscowościach. Nasza szkoła ma zasięg ogólnopolski, a więc możesz uczestniczyć w zajęciach online bez względu na to, czy mieszkasz na Śląsku, w Małopolsce, czy też na Pomorzu!

W Structurze oferujemy także możliwość przygotowania kursów indywidualnych dla małych grup, jak na przykład firmy, które mają dokładnie sprecyzowane potrzeby językowe. Warunkiem lekcji indywidualnych w parach lub niewielkich grupach jest reprezentowanie takiego samego, lub zbliżonego poziomu znajomości języka przez kursantów. Tylko w takim przypadku nauka będzie skuteczna i będzie przynosić oczekiwane efekty.

Kursy indywidualne realizowane są przez cały rok i na wszystkich poziomach zaawansowania. Jedna jednostka lekcyjna trwa 45 minut. To od kursanta zależy, ile lekcji chce realizować jednorazowo. My rekomendujemy, aby pojedyncze spotkania trwały 90 minut, czyli dwie godziny lekcyjne. Częstotliwość zajęć jest ustalana również indywidualnie, a spotkania mogą odbywać się stacjonarnie lub online. Dla kursantów, którzy kontynuują naukę, szkoła Structura przygotowała atrakcyjne rabaty.